Zasklenie v interiéri VTR

Zasklenie v interiéri

Bezrámové posuvné sklenené panely systému ALLGLASS® alebo MULTITRACK® vyzerajú ako priehľadný obal, ktorý priestor elegantne rozdelí ale vizuálne spojí.

Zasklenie v interiéri

Sklo v interiéri predstavuje moderný prvok, ktorý vizuálne inovuje priestor.

Vďaka nemu ostane interiér presvetlený, estetický, elegantný a harmonický. Zároveň nestratí nič na svojej funkčnosti, predelí a odhluční plochy a poskytuje tepelnú izoláciu. Je ho možné použiť ako vo firemných taj aj obytných priestoroch. Prispôsobíme veľkosť a tvar zasklenia interiéru a doladíme doplnky vo forme kovania. Ponúkame kvalitné spracovanie prispôsobené požiadavkám klienta.

Zasklenie
Zasklenie interiér
Zameranie a individuálna cenová ponuka zdarma
           

Praktické a estetické rozšírenie úžitkovej plochy počas celého roka

Hľadáte dlhodobého partnera na zasklenie veľkých projektov?

MULTITRACK®

MULTITRACK® je exkluzívny španielsky systém bezrámového posuvného zasklenia. Celosklenený systém tabúľ nevyužíva žiadne rámy a každá sklenená tabuľa sa môže voľne posúvať na pravú lebo ľavú stranu za účelom otvárania, vetrania alebo čistenia. Tak je možné dosiahnuť celkovo alebo čiastočne otvorený priestor.

Viac o zasklení

Multitrack
Allglass

ALLGLASS®

Systém je patentovaný, disponuje predpismi ISO a ostatnými európskymi certifikátmi. Využíva sa vo viac ako 40 krajinách.Jeho uplatnenie je pri zasklievaní akýchkoľvek plôch s rôznymi výškami a tvarmi ako sú balkóny, lodžie, altánky, zimné záhrady alebo terasy.

Využívame tie najkvalitnejšie materiály s tepelne tvrdeným sklom ESG s hrúbkou 10 mm. Je v ponuke v úprave skla clasic bronz, clasic sivý a supersilver číry.

Viac o zasklení

Moderný systém je jednoduchý na inštaláciu, používanie a nenáročný na údržbu. Medzi jeho popredné výhody patrí efektívne zníženie hluku a šetrenie energie na vykurovanie. Hliníkové profily a posuvné mechanizmy sú vyrobené z materiálov odolných voči poveternostným vplyvom.

Bezrámové posuvné sklenené dvere vyzerajú ako priehľadný obal, ktorý nielenže nepoškodzuje vzhľad priestoru a neprekáža pohodliu užívateľa, ale prispieva aj k veľkému prehľadnému výhľadu.

Zasklenie v interiéri