Zasklenie balkóna

Zasklenie balkóna a lodžií

Na zasklenie balkónov a lodžií používame vysoko kvalitné systémy ALLGLASS® a OPTIMI®, ďalej systémy nižšej triedy MULTITRACK® a EXPODUL®.

Zasklenie balkóna a lodžií

Systém ALLGLASS® ponúka najvyššiu kvalitu moderného bezrámového posuvno-otváravého zasklenia, ktoré využíva tepelne tvrdené sklo ESG s hrúbkou 6, 8, 10 alebo 12mm.

Zasklenie lodžií

Španielsky systém ALLGLASS®

Systém ponúka najvyššiu kvalitu moderného bezrámového posuvno-otváravého zasklenia, ktoré využíva tepelne tvrdené sklo ESG s hrúbkou 6, 8, 10 alebo 12mm. Je v ponuke v úprave skla clasic bronz, clasic sivý, supersilver číry a supersilver modrý.

ALLGLASS® má širokú ponuku doplnkov pre balkóny a lodžie ako sú okenné sieťky proti hmyzu, kvetinový držiak, strieška, medziokenná lišta, sušiak na bielizeň, presklenie zábradlia, cementotriesková doska, lexan či MAX doska.

Viac o zasklení

Zasklenie
Zameranie a individuálna cenová ponuka zdarma
           

Praktické a estetické rozšírenie úžitkovej plochy počas celého roka

Hľadáte dlhodobého partnera na zasklenie veľkých projektov?
Zasklenie balkóna a lodžií

Fínsky systém OPTIMI®

Strednú triedu predstavuje fínsky systém OPTIMI®, ktorý je taktiež bezrámový posuvno-otváravý s tepelne tvrdeným sklom ESG v hrúbke 6 mm. Odporúča sa špeciálne pre balkóny a lodžie. Je v ponuke v úprave skla clasic bronz, clasic sivý a supersilver číry.

So systémom OPTIMI® sú v ponuke doplnky ako okenné sieťky proti hmyzu, kvetinový držiak, strieška, medziokenná lišta, žalúzie, sušiak na bielizeň, presklenie zábradlia, cementotriesková doska, lexan či MAX doska.

Viac o zasklení

Španielsky systém MULTITRACK®

MULTITRACK® je moderný španielsky systém bezrámového posuvného zasklenia s tepelne tvrdeným sklom ESG s hrúbkou 10 mm. Je v ponuke v úprave skla clasic bronz, clasic sivý a supersilver číry. MULTITRACK® je v ponuke s doplnkami ako kvetinový držiak, strieška, sušiak na bielizeň, presklenie zábradlia, cementotriesková doska, lexan či MAX doska.

Viac o zasklení

Zasklenie VTR
Zasklenie balkóna VTR

Systém THERMALUX®

THERMALUX® je bezrámový posuvný zasklievací systém patriaci do nižšej cenovej kategórie spĺňajúci náročné kritériá. Nainštalovaním systému sa zväčší obytný priestor, ktorý bude prakticky využiteľný a zároveň pôsobiaci jednoducho a esteticky. Poskytuje bezpečnosť, prirodzené svetlo, stabilitu bez prekrytia výhľadu. Ideálny pre balkóny a lodžie, kde zamedzí neoprávnenému vniknutiu.

Viac o zasklení

Švédsky systém EXPODUL®

Švédsky systém EXPODUL® predstavuje anachronické rámové zasklenie, pri ktorom sa pracuje so sklom Float s hrúbkou 4 mm. Je v ponuke v úprave skla clasic bronz. Doplnky pre balkóny a lodžie systému EXPODUL® sú kvetinový držiak, strieška, sušiak na bielizeň, presklenie zábradlia, cementotriesková doska, lexan či MAX doska.

Viac o zasklení

Expodul

Doplnky

Zvláštne doplnky pre balkóny a lodžie uľahčujú a skvalitňujú ponúkané produkty. Strieška predstavuje okapový plech, ktorý je montovaný nad hornú lištu. Vďaka čomu nepadajú dažďové kvapky priamo na plochu skiel a nezateká zo stropného panelu do vnútra balkóna. Kvetinový držiak je estetický prvok pre umiestnenie črepníkov, ktorý je osádzaný pod vonkajší parapet. Medziokenné lišty sú izolačné priehľadné plastové lišty tvaru "h", ktoré sú zároveň UV stabilizované.

Zabraňujú roseniu skiel. Sušiak na bielizeň je montovaný na strop lodžie a skladá sa zo šiestich hliníkových poplastovaných tyčí, ktoré je možné spúšťať jednotlivo pomocou šnúrok. Ich dĺžka sa pohybuje od 1m do 2m podľa potreby a sú odstupňované po 10cm. Zábradlie balkóna môže byť vyplnené lepeným čírim alebo mliečnym sklom, dutinkovou polykarbonátovou doskou – lexanom v rôzličných farebných prevedeniach. Je tiež možné použiť cementotrieskovú dosku Cetris hrubú 12mm, ktorú je možné upraviť fasádnymi farbami alebo obložiť dekoračným obkladom stien Deos, ktorý je napodobeninou tatranského profilu.

Zasklenie doplnky
Zasklenie balkóna a lodžií

Zaskelnie balkóna alebo lodžie zvyšuje funkčnosť využitia. Získate ďalší úžitkový priestor, ktorý je ochránený proti poveternostným vplyvom, prašnosťou aj hlukom. Nami ponúkané systémy sú praktické. Vďaka kvalite použitých materiálov vyžadujú minimálnu údržbu.

Ponúkame moderné a dizajnové riešenia, ktoré nerušia výhľad a vzhľad priestoru.

Chcem zasklenie