Zasklievajte premyslene a štýlovo!
Objednajte si zasklenie

Zrealizovali sme tisíce zasklení

22 rokov skúseností. Spokojní zákazníci. Kvalitné riešenia. Pozrite si referencie...

Objednajte si zasklenie

Zasklenie balkónov a loggií

Prečo zasklenie od VTR, s.r.o.?

Firma VTR,s.r.o., Nové Zámky dodáva na slovenský trh fínsky bezrámový zasklievací systém OPTIMI už viac ako 15 rokov ako výhradný zástupca českej firmy OPTIMI Praha. Za ten čas sme zrealizovali viac ako desaťtisíc zasklení po celej republike, hlavne v Bratislave a okolí, pričom si dovolíme tvrdiť, že neexistuje taký typ balkóna či lodžie, ktorý by sme nedokázali esteticky zaskliť.

Novinky

Porovnanie systémov

Porovnanie bezrámových zasklievacích systémov OPTIMI a AllGlass

Bezrámové zasklievacie systémy OPTIMI a AllGlass slúžia na  zasklievanie balkónov, lodžií a terás, čo v praxi znamená, že zasklenie pozostáva iba z hornej a spodnej hliníkovej vodiacej koľajnice a sklá nie sú zvisle orámovné, iba zabrúsené. Jednotlivé sklá sa dajú otvoriť posunutím do jednej, resp. aj obidvoch strán.

Rozdiel medzi nimi je v tom, že fínsky  systém OPTIMI umožňuje použitie iba 6 mm kalených skiel, čím je obmedzená výška stavebného otvoru do 1,8 m, takže sa montuje medzi stropom a zábradlím . Okrem toho horná koľajnica je v mieste otvárania vytvarovaná do výhybky, ktorá umožňuje bezproblémové fixovanie skiel v otvorenej polohe. Systému OPTIMI je vhodný do výšky 13. poschodia, čo predstavuje cca. 40m.

Španielsky systém AllGlass je vhodný na presklenia od podlahy po strop do stavebnej výšky až 3 m, čo je umožnené použitím kalených skiel aj o hrúbke 6, 8  a10  mm . Patentovaný spôsob uchytenia a posúvania skiel dovoľuje zaskliť aj oblé a rôzne iné pôdorysné tvary, pričom horná koľajnica je bez výhybky. Jeho konštrukčné vlastnosti predurčujú systém AllGlass na zasklenie terás a lodžií najmä na novostavbách, kde nie je možné využiť zábradlie na uchytenie spodnej koľajnice (napr. celosklenené zábradlie) a na rodinných domoch na vytvorenie tzv. „letnej  terasy“ na vylúčenie nepriaznivých vplyvov počasia (vietor, dážď, sneh) bez nároku na izbovú teplotu v zime.

 

O nás

Či už zasklievate balkón, loggiu, terasu v panelovom dome, v novostavbe alebo v rodinnom dome, máme pre vás riešenie. Naši inžinieri zvládajú aj najväčšie technické prekážky. Pri pozornom prezeraní našej stránky zistíte, že dokážeme riešiť takmer každé zasklenie.

Spoločnosť VTR, s.r.o. je synonymom stability i kvality realizácie. Máme na slovenskom trhu už 20 ročnú skúsenosť. Zasklievacie systémy OPTIMI a AllGlass prešli dokonalou analýzou a naši  technici a tisíce spokojných zakázníkov ich považujú za vrchol kvality v oblasti zasklievania. Systém OPTIMI podlieha na trhu silnému tlaku a stal sa vzorom pre kopírovanie. Viacerí podnikavci  ho ponúkajú a  predávajú pod značkou "fínsky",pričom sa jedná často  o nekvalitné kópie systému OPTIMI  vyrábané v Turecku, Číne, atď., využívajúc vžitý zjednodušený názov "fínske" zasklenie pre bezrámový systém OPTIMI. Naša spoločnosť používa názov Fínske zasklievanie OPTIMI  už viac ako 20 rokov.

Zabezpečíme  pre vás kompletnú dodávku, montáž zasklenia, záručný a aj pozáručný servis.

Stante sa zákazníkom PROFESIONÁLOV ! 

Sídlo spoločnosti

Na stiahnutie

Upozornenie: súbory sú vo formáte PDF na prezeranie súborov potrebujete program Adobe Reader alebo inú náhradu.